عدالت‌محوری؛ اولویت بودجه سال آینده شهرداری

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه بررسی بودجه ۱۳ هزار میلیاردی شهرداری اصفهان در حال انجام است، گفت: در این راستا اصلاحاتی انجام شده و بر عدالت‌محوری میان محلات تأکید شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حجت‌الاسلام منوچهر مهروی‌پور در بازدید از منطقه دو شهرداری اصفهان ضمن تبریک فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: برگزاری جشن‌های متعدد به مناسبت ایام‌الله دهه فجر در دل محلات شهر اصفهان از تأکیدات متولیان امر در مدیریت شهری بوده و شهرداری منطقه دو نیز بر این مهم اهتمام ورزیده است.

وی افزود: شورای اسلامی شهر اصفهان در دوره ششم، از همان ابتدای آغاز به کار خود بر موضوع عدالت‌محوری در بین محلات و مناطق تأکید داشت و همواره اعضای شورای اسلامی شهر بر عدم تفاوت و تمایز میان مناطق شهرداری توجه داشتند.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: بررسی بودجه ۱۳ هزار میلیاردی شهرداری اصفهان در حال انجام است که در همین راستا اصلاحاتی انجام شده و بر عدالت‌محوری میان محلات تأکید شده است.

وی با تاکید بر اینکه باید به مناطق کم‌برخوردار و کمبودهای آن‌ها توجه شود، ادامه داد: همه شهروندان در یک شهر اسلامی با یکدیگر یکسان هستند که امیدوارم این کار به‌خوبی انجام شود.

حجت‌الاسلام مهروی‌پور گفت: همچنین پیشنهادهایی برای بودجه محله‌محوری ارائه شده است تا کمبودهای مناطق و محلات جبران شود؛ ما نیز به سهم خود سعی داشتیم اقدامات لازم را انجام دهیم تا مردم از خدمت‌رسانی بیشتر راضی شوند.

وی با تاکید بر اینکه در محلات منطقه دو شهرداری باید یک پایگاه ورزشی مناسب و استاندارد برای جوانان ایجاد شود، اظهار کرد: هر چه تعداد محیط‌های ورزشی و افراد ورزشکار در محلات بیشتر شود، شاهد آسیب‌های اجتماعی کمتری در مناطق و محلات خواهیم بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه احداث ورزشگاه در مجاورت مسجد اقدامی پسندیده است، افزود: برای کاهش آسیب‌های اجتماعی باید تلاش کرد زیرا نگاه ما به سمت فرهنگسراهای مسجدمحور است و امیدوارم در منطقه دو شهرداری به موضوع فرهنگسراهای مسجدمحور نیز توجه بیشتری شود تا در آینده شاهد اتفاقات خوبی باشیم.کد محتوا 44346

برچسب ها